1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

VOLLEY Gubin zaprasza

Podczas Wiosny nad Nysą 2015 w piątek 12 czerwca MLKS VOLLEY Gubin zaprasza uczniów klas szóstych szkół  podstawowych oraz gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa lubuskiego chcących uczyć się i trenować siatkówkę w Gubińsko-Krośnińskiej Akademii Siatkówki .

Dla dziewcząt i chłopców zostanie zaprezentowana oferta gubińskich szkół, internatu Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych oraz MLKS VOLLEY Gubin, Akademii Siatkarskiej SKRA Bełchatów i klas sportowych Szkolnego Ośrodka Siatkarskiego w Gimnazjum nr 2.

GUBIN - piątek 12 czerwca,  godz. 18.00 w sali ZSLiT, ul.Krakowska odbędzie się mecz towarzyski juniorów GKAS Tęcza-Volley - PGE SKRA Bełchatów (młoda liga)

KROSNO ODRZ. - sobota 13 czerwca,  godz. 11.00 w hali OSiRu odbędzie się mecz rewanżowy juniorów GKAS Tęcza-Volley - PGE SKRA Bełchatów (młoda liga)

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI -  prezentacja  oferty    -  piątek ( 12.06.2015 r.) w sali sportowej ZSLiT ul.Krakowska w godz. 15.00-20.00 i w sobotę 13 czerwca spotkanie w Krośnie Odrz. sala MOSiRu w godz. 10.00-12.00 spotkanie z trenerami i działaczami klubów.

Zapraszamy wszystkich przyjezdnych do skorzystania z programu Wiosny nad Nysą 2015.

Wszelkie informacje można uzyskać e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

PRZEŻYJ Z NAMI WIELKĄ SIATKARSKĄ PRZYGODĘ

Rozgrywki LZPS