1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

"3" Chłopców

PDF Drukuj Email

 

INDER+SPORT 3 CHŁOPCÓW

 

 
Wyniki - I Turniej Eliminacyjny- sobota, 09 kwiecień 2011

 

O miejsca I-VI
SP 17 Gorzów - SP Sulęcin 0 : 1    (24:25)    
SP-2 Gubin I - UKS TRÓJKA Sulechów I 0 : 1    (15:25)    
SP-3 Gubin I - UKS TRÓJKA Sulechów II 1 : 0    (25:14)    
SP-2 Gubin I - SP Sulęcin 0 : 1    (10:25)    
SP-3 Gubin I - SP 17 Gorzów 0 : 1    (14:25)    
UKS TRÓJKA Sulechów II - UKS TRÓJKA Sulechów I 0 : 1    (11:25)    
SP-3 Gubin I - SP Sulęcin 0 : 1    (21:25)    
UKS TRÓJKA Sulechów II - SP-2 Gubin I 0 : 1    (15:25)    
UKS TRÓJKA Sulechów I - SP 17 Gorzów 1 : 0    (25:18)    
UKS TRÓJKA Sulechów II - SP Sulęcin 0 : 1    (20:25)    
UKS TRÓJKA Sulechów I - SP-3 Gubin I 0 : 1    (24:25)    
SP 17 Gorzów - SP-2 Gubin I 1 : 0    (25:21)    
UKS TRÓJKA Sulechów I - SP Sulęcin 1 : 0    (21:10)    
SP 17 Gorzów - UKS TRÓJKA Sulechów II 0 : 1    (21:25)    
SP-2 Gubin I - SP-3 Gubin I 0 : 1    (16:25)    

 

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Sety Male punkty
1     UKS TRÓJKA Sulechów I 4:1  120:79 
2     SP Sulęcin 4:1  110:96 
3     SP-3 Gubin I 3:2  110:104 
4     SP 17 Gorzów 2:3  113:110 
5     SP-2 Gubin I 1:4  87:115 
6     UKS TRÓJKA Sulechów II 1:4  85:121 

 

 

 

O miejsca VII-XIII
UKS TRÓJKA Sulechów III - SP-1 Gubin II 1 : 0    (21:19)    
SP Nowogród Bobrzański I - SP Nowogród Bobrzański II 1 : 0    (21:12)    
SP-2 Gubin II - SP-3 Gubin II 0 : 1    (17:21)    
SP Nowogród Bobrzański I - SP-1 Gubin I 1 : 0    (21:10)    
SP-2 Gubin II - SP-1 Gubin II 1 : 0    (21:13)    
SP-3 Gubin II - SP Nowogród Bobrzański II 1 : 0    (21:18)    
SP-2 Gubin II - UKS TRÓJKA Sulechów III 0 : 1    (18:21)    
SP-3 Gubin II - SP-1 Gubin I 0 : 1    (12:21)    
SP Nowogród Bobrzański II - SP-1 Gubin II 1 : 0    (21:15)    
SP-3 Gubin II - SP Nowogród Bobrzański I 0 : 1    (13:21)    
SP Nowogród Bobrzański II - UKS TRÓJKA Sulechów III 1 : 0    (21:11)    
SP-1 Gubin II - SP-1 Gubin I 0 : 1    (10:21)    
SP Nowogród Bobrzański II - SP-2 Gubin II 1 : 0    (21:15)    
SP-1 Gubin II - SP Nowogród Bobrzański I 0 : 1    (9:21)    
SP-1 Gubin I - UKS TRÓJKA Sulechów III 1 : 0    (25:17)    
SP-1 Gubin II - SP-3 Gubin II 0 : 1    (14:21)    
SP-1 Gubin I - SP-2 Gubin II 0 : 1    (19:21)    
UKS TRÓJKA Sulechów III - SP Nowogród Bobrzański I 0 : 1    (6:21)    
SP-1 Gubin I - SP Nowogród Bobrzański II 0 : 1    (9:21)    
UKS TRÓJKA Sulechów III - SP-3 Gubin II 0 : 1    (15:21)    
SP Nowogród Bobrzański I - SP-2 Gubin II 1 : 0    (25:17)    

 

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty
7     SP Nowogród Bobrzański I 12  6:0  130:67 
8     SP Nowogród Bobrzański II 10  4:2  114:92
9     SP-3 Gubin II 10  4:2  109:106
10     SP-1 Gubin I 3:3  105:102 
11     SP-2 Gubin II 2:4  109:120 
12     UKS TRÓJKA Sulechów III 2:4  91:125
13     SP-1 Gubin II 0:6  80:126 

 

 

Punktacja po I Turnieju Eliminacyjnym KINDER+SPORT "3" Chłopców:
1.    UKS TRÓJKA Sulechów I    20
2.    SP Sulęcin   17
3.    SP-3 Gubin I    15
4.    SP 17 Gorzów    14
5.    SP-2 Gubin I    13
6.    UKS TRÓJKA Sulechów II    12
7.    SP Nowogród Bobrzański I    11
8.    SP Nowogród Bobrzański II    10

9.    SP-3 Gubin II    8
10.    SP-1 Gubin I    7
11.    SP-2 Gubin II    6
12.    UKS TRÓJKA Sulechów III    5
13.    SP-1 Gubin II    4

Wiadomości

News image

„ Jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży”

„ Jestem pod  bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży” - To słowa głównego organizatora IV Międzynarodowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Pomiechówek

Więcej

Przepisy i zasady gry w minisiatkówkę 2013-2014

PRZEPISY I ZASADY GRY W MINI SIATKÓWCE W POLSCE

Więcej
News image

Głogów /Poznań

42 drużyny spotkały się  11.01.2014.  w hali Gimnazjum nr 2 na II Noworocznym Turnieju Minisiatkówki dziewcząt. Imprezę zorganizował Piast Głogów przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 i G2.

Więcej

Kinder+Sport

Terminarz rozgrywek „KINDER+SPORT” 2016

Terminarz rozgrywek „KINDER+SPORT”     2016  Podział na rejony i kategorie z terminami.

Więcej

Komunikat nr 1/2015 Kinder + Sport

Komunikat nr 1/2015 Kinder + Sport Lubuski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż zgłoszenia zespołów dziewcząt i chłopców do rozgrywek Kinder + Sport 2015/2016 należy dokonywać na formularzach zgłoszeniowych (załącznik nr 1 i nr 2 do pobrania ze strony) bezpośrednio u koordynatorów stref: Strefa Północna – Dariusz Czarny, tel. 512 001 667, e-mail: d.czarny@vp.pl              &n...

Więcej
News image

KINDER+SPORT - Grupa Centralna chłopców

KOMUNIKAT KOŃCOWY PO I TURNIEJU ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH KINDER + SPORT 2014 CHŁOPCÓW   GR. CENTRALNA SULECHÓW

Więcej

Rozgrywki LZPS