1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

„ Jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży”

PDF Drukuj Email

 

To słowa głównego organizatora IV Międzynarodowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Pomiechówek województwo mazowieckie o grze dziewcząt z Kosieczyna. Turniej zgromadził rekordową liczbę zespołów w kategorii trójki i czwórki po 34 zespoły reprezentujące : Białoruś, MOS Wola Warszawa, Esperanto Warszawa, Praska 30 Warszawa, UKS SP 220 Warszawa, UKS Ustka, UKS Lider Dębogóra, Volley Gubin, UKS Kobyłka i wiele innych zespołów. Gościem specjalnym , który pojawił się na turnieju był trener  polskiej reprezentacji kobiet Piotr Makowski. W kategorii trójek rywalizowały  trzy zespoły z Kosieczyna. Pierwszy zespół w składzie Kornelia Matysik, Martyna Borowczak, Majka Niemiec okazał się bezkonkurencyjny wysoko pokonując całą elitę warszawskich klubów zajmując pierwsze miejsce w turnieju. Drugi zespół w składzie Zuzanna Wrobel, Natalia Grelak, Oliwia Rzetecka  również zagrał rewelacyjnie odnosząc wysokie zwycięstwa. Nasze dziewczęta w całym turnieju poniosły tylko jedną porażkę ze swymi koleżankami z Kosieczyna I zajmując w końcowej klasyfikacji czwarte miejsce. Organizator zadbał o to by nasze zespoły spotkały  się wcześniej, zmieniając  zasady gry i w ten sposób pozbawił szans walki o medal drugi zespół . Natomiast trzeci zespół  - Nikola Szczawińska, Jagoda Olszewska, Andżelika Śmiałek i Adrianna Kaczmarek to najmłodszy zespół tego turnieju , którego gra wzbudziła u kibiców i trenerów wielki podziw za wspaniałą technikę gry .

 

 

Andżelika Śmiałek jako najmłodsza uczestniczka turnieju otrzymała nagrodę rzeczową.

 

 

 

 

 

 

Zespól czwórek - Weronika Marciniec, Marta Kaczmarek, Małgorzata Hołyńska, Elżbieta Maciejewska i Kamila Suwiczak zajęły w końcowej klasyfikacji 17 miejsce. Dziewczęta z Kosieczyna potwierdzają swój prymat w polskiej minisiatkowce i pokazują w której części kraju i w jakiej gminie leży Kosieczyn .

 

 

 

 

Drużyna z Gubina w "czwórkach" w składzie 5. Patrycja Kowalska, 7 Ola Niżynska, 3 Adrianna Sikorska, 4 Wiktoria Ratajczak, 6 Agata Podgórska, 9 Dominka Szóstakiewicz, 10 Roksana Stępnik  dotarła do ćwierćfinału turnieju plasując się na pozycji 5-8. Na zdjęciu z trenerem siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet Piotrem Makowskim.

Wiadomości

News image

„ Jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży”

„ Jestem pod  bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży” - To słowa głównego organizatora IV Międzynarodowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Pomiechówek

Więcej

Przepisy i zasady gry w minisiatkówkę 2013-2014

PRZEPISY I ZASADY GRY W MINI SIATKÓWCE W POLSCE

Więcej
News image

Głogów /Poznań

42 drużyny spotkały się  11.01.2014.  w hali Gimnazjum nr 2 na II Noworocznym Turnieju Minisiatkówki dziewcząt. Imprezę zorganizował Piast Głogów przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 i G2.

Więcej

Kinder+Sport

Terminarz rozgrywek „KINDER+SPORT” 2016

Terminarz rozgrywek „KINDER+SPORT”     2016  Podział na rejony i kategorie z terminami.

Więcej

Komunikat nr 1/2015 Kinder + Sport

Komunikat nr 1/2015 Kinder + Sport Lubuski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż zgłoszenia zespołów dziewcząt i chłopców do rozgrywek Kinder + Sport 2015/2016 należy dokonywać na formularzach zgłoszeniowych (załącznik nr 1 i nr 2 do pobrania ze strony) bezpośrednio u koordynatorów stref: Strefa Północna – Dariusz Czarny, tel. 512 001 667, e-mail: d.czarny@vp.pl              &n...

Więcej
News image

KINDER+SPORT - Grupa Centralna chłopców

KOMUNIKAT KOŃCOWY PO I TURNIEJU ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH KINDER + SPORT 2014 CHŁOPCÓW   GR. CENTRALNA SULECHÓW

Więcej

Rozgrywki LZPS