1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

"2" Chłopców

PDF Drukuj Email

 

KINDER + SPORT I Wojewódzki Turniej Eliminacyjny 2011
Mini Siatkówki - „Dwójki” chłopców Nowa Sól, 09 kwiecień 2011 r.


Do imprezy zgłosiły się 24 zespoły z województwa lubuskiego. Turniej rozegrano w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Nowej Soli  systemem „brazylijskim”.

Wyniki:
I runda
UKS „Trójka”  II Międzyrzecz        -     SP Zbąszynek III            20:9
SP 6 II Nowa Sól            -     SP 3 I Gubin                5:20
UKS „Trójka” II Sulechów        -     SP 8 I Nowa Sól            15:20
UKS „Orliki”  III Międzyrzecz        -     SP 3 III Gubin                10:20
UKS „Orliki”  II Międzyrzecz        -     SP Zbąszynek II            14:20
SP Zbąszynek I            -     SP 1 Drezdenko III            20:4
UKS „Orliki”  I Międzyrzecz        -     SP 8 III Nowa Sól            20:14
SP 1 II Drezdenko            -     SP 3 II Gubin                13:20
Wolny los: SP 6 I Nowa Sól, UKS „Trójka” I Sulechów, „Vitrus Korona” Wschowa,
SP 8 II Nowa Sól, UKS „Trójka” I Międzyrzecz, SP Trzebicz I i II, SP 1 I Drezdenko

II runda
SP 6 I Nowa Sól            -     UKS „Trójka” II Międzyrzecz        16:20
SP 3 I Gubin                -     UKS „Trójka” I Sulechów        20:6
„Virtus Korona” Wschowa        -    SP 8 I Nowa Sól            7:20
SP 3 III Gubin                -    SP 8 II Nowa Sól            20:14
UKS „Trójka” I Międzyrzecz        -    SP Zbąszynek II            14:20
SP Zbąszynek I            -    SP Trzebicz II                20:5
SP Trzebicz I                -    UKS „Orliki” I Międzyrzecz        20:12
SP 3 Gubin II                -    SP 1 I Drezdenko            3:20

III runda (prawa strona diagramu gier)
SP 1 II Drezdenko            -    SP 6 I Nowa Sól            20:15
UKS „Trójka” I Sulechów        -    SP 8 III Nowa Sól            20:3
SP 1 III Drezdenko             -    „Virtus Korona” Wschowa        14:20
SP 8 II Nowa Sól            -    UKS „Orliki” II Międzyrzecz        11:20
UKS „Orliki” III Międzyrzecz        -    SP Zbąszynek II            4:20
SP Trzebicz II                -    UKS „Trójka” II Sulechów        20:14
SP 6 II Nowa Sól            -    UKS „Orliki” I Międzyrzecz        9:20
SP 3 II Gubin                -    SP Zbąszynek III            20:14

IV runda
UKS „Orliki” II Międzyrzecz        -    SP 3 I Gubin                7:20
SP 8 I Nowa Sól            -    SP 3 III Gubin                17:20
UKS „Trójka” I Międzyrzecz        -    SP Zbąszynek I            9:20
SP Trzebicz I                -    SP 1 Drezdenko I            11:20

V runda (prawa strona)
SP 3 II Gubin                -    UKS „Orliki” I Międzyrzecz        20:18
SP Trzebicz II                -     SP Zbąszynek II            18:20
UKS „Orliki” II Międzyrzecz        -    „Virtus     Korona” Wschowa        12:20
UKS „Trójka” I Sulechów        -    SP 1 II Drezdenko            8:20

VI runda (o awans do półfinału)
SP 3 I Gubin                -    SP 3 III Gubin                20:9
SP Zbąszynek I            -    SP 1 I Drezdenko            20:9         
VII runda (prawa strona)
SP 3 II Gubin                -    UKS „Trójka” II Międzyrzecz        19:21
SP Zbąszynek II            -    SP 8 I Nowa Sól            20:13    
„Virtus Korona” Wschowa        -    UKS „Trójka” I Międzyrzecz        18:20
SP 1 II Drezdenko            -    SP Trzebicz I                10:20

VIII runda (prawa strona)
UKS „Orliki” II Międzyrzecz        -    SP Zbąszynek II            14:20
UKS „Trójka” I Międzyrzecz        -    SP Trzebicz I                10:20

IX runda (prawa strona - o awans do półfinału)
SP 1 Drezdenko I            -    SP Zbąszynek II            20:16
SP 3 III Gubin                -    SP Trzebicz I                20:22

O miejsca 17-24
SP 6 I Nowa Sól            -    SP 8 II Nowa Sól            18:20
SP 1 III Drezdenko            -    SP 8 II Nowa Sól            20:15
UKS „Orliki” III Międzyrzecz        -    UKS „Trójka” Sulechów        5:20
SP 6 II Nowa Sól            -    SP Zbąszynek III            17:20
- wygrani
SP 8 II Nowa Sól            -    SP 1 Drezdenko III            8:20
UKS „Trójka” II Sulechów        -    SP Zbąszynek III            20:17
- przegrani                
SP 6 I Nowa Sól            -    SP 8 III Nowa Sól            16:20
UKS „Orliki” III Międzyrzecz        -    SP 6 II Nowa Sól            9:20

Mecz o miejsca 23-24
SP 6 I Nowa Sól            -    UKS „Orliki” III Międzyrzecz        20:15
Mecz o miejsca 21-22
SP 8 III Nowa Sól            -    SP 6 II Nowa Sól            20:22
Mecz o miejsca 19-20
SP 8 II Nowa Sól            -    SP Zbąszynek III            20:17
Mecz o miejsca 17-18
SP 1 Drezdenko III            -    UKS „Trójka” II Sulechów        12:20

O miejsca 13-16
UKS „Orliki” I Międzyrzecz        -    SP Trzebicz II                18:20
UKS „Orliki” II Międzyrzecz        -    UKS „Trójka”    I Sulechów        22:20
Mecz o miejsca 15-16
UKS „Trójka” I Sulechów        -    UKS „Orliki” I Międzyrzecz        20:12
Mecz o miejsca 13-14
SP Trzebicz II                -    UKS „Orliki” II Międzyrzecz        18:20
 
O miejsca 9-12
SP 1 Drezdenko II            -    „Virtus Korona” Wschowa        20:16
SP 8 I Nowa Sól            -    SP 3 II Gubin                12:20

Mecz o miejsca 11-12
„Virtus Korona” Wschowa        -    SP 8 I Nowa Sól            20:14    
Mecz o miejsca 9-10
SP 1 II Drezdenko            -    SP 3 I Gubin                17:20

Mecz o miejsca 7-8
UKS „Trójka” II Międzyrzecz    -    UKS „Trójka I Międzyrzecz        13:20
                                        
Mecz o miejsca 5-6
SP Zbąszynek II            -    SP 3 III Gubin            17:20

Półfinały
SP 3 Gubin I                -    SP 1 I Drezdenko            16:20
SP Zbąszynek I            -    SP Trzebicz I                20:7

Mecz o 3-4 miejsce
SP 3 I Gubin                -    SP Trzebicz I                20:8

Finał
SP 1 I Drezdenko            -    SP Zbąszynek I            17:20

Kolejność końcowa
1.    SP Zbąszynek I              -    20 pkt
2.    SP 1 I Drezdenko           -    17
3.    SP 3 I Gubin                    -    15
4.    SP Trzebicz I                    -    14
5.    SP 3 III Gubin                   -    13
6.    SP Zbąszynek II                -    12
7.    UKS „Trójka” SP 3 I Międzyrzecz        -    11
8.    UKS „Trójka” SP 3 II Międzyrzecz        -    10
9.    SP 3 II Gubin                -    8
10.    SP 1 Drezdenko II                -    7
11.    „Virtus Korona” Wschowa            -    6
12.    SP 8 I Nowa Sól                -    5
13.    UKS „Orliki” SP 2 II Międzyrzecz        -    4
14.    SP Trzebicz II                -    3
15.    UKS „Trójka” ZS I Sulechów        -    2
16.    UKS „Orliki” SP 2 I Międzyrzecz   -    1
17.        UKS „Trójka” ZS II Sulechów   -    1
18.    SP 1 III Drezdenko            -    1
19.    SP 8 II Nowa Sól               -    1
20.    SP Zbąszynek III               -    1
21.    SP 6 II Nowa Sól               -    1
22.    SP 8 III Nowa Sól              -    1
23.    SP 6 I Nowa Sól                -    1
24.    UKS „Orliki” SP 2 III Międzyrzecz        -    1   

Wiadomości

News image

„ Jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży”

„ Jestem pod  bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży” - To słowa głównego organizatora IV Międzynarodowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Pomiechówek

Więcej

Przepisy i zasady gry w minisiatkówkę 2013-2014

PRZEPISY I ZASADY GRY W MINI SIATKÓWCE W POLSCE

Więcej
News image

Głogów /Poznań

42 drużyny spotkały się  11.01.2014.  w hali Gimnazjum nr 2 na II Noworocznym Turnieju Minisiatkówki dziewcząt. Imprezę zorganizował Piast Głogów przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 i G2.

Więcej

Kinder+Sport

Terminarz rozgrywek „KINDER+SPORT” 2016

Terminarz rozgrywek „KINDER+SPORT”     2016  Podział na rejony i kategorie z terminami.

Więcej

Komunikat nr 1/2015 Kinder + Sport

Komunikat nr 1/2015 Kinder + Sport Lubuski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż zgłoszenia zespołów dziewcząt i chłopców do rozgrywek Kinder + Sport 2015/2016 należy dokonywać na formularzach zgłoszeniowych (załącznik nr 1 i nr 2 do pobrania ze strony) bezpośrednio u koordynatorów stref: Strefa Północna – Dariusz Czarny, tel. 512 001 667, e-mail: d.czarny@vp.pl              &n...

Więcej
News image

KINDER+SPORT - Grupa Centralna chłopców

KOMUNIKAT KOŃCOWY PO I TURNIEJU ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH KINDER + SPORT 2014 CHŁOPCÓW   GR. CENTRALNA SULECHÓW

Więcej

Rozgrywki LZPS