1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

II Turniej "3" Chłopców

PDF Drukuj Email

7 maja odbył się drugi turniej eliminacyjny KINDER+SPORT "3" Chłopców. Turniej finałowy zaplanowano na 29 maja (niedziela).

Wyniki - II Turniej Eliminacyjny- sobota, 07maj 2011

sobota, 07 maj 2011
UKS TRÓJKA Sulechów I - SP 17 Gorzów 1 : 0 (25:16)    
SP Sulęcin - SP-2 Gubin I 1 : 0 (25:22)    
SP-3 Gubin I - UKS TRÓJKA Sulechów II 1 : 0 (25:22)    
SP Sulęcin - SP 17 Gorzów 1 : 0 (25:15)    
SP-3 Gubin I - UKS TRÓJKA Sulechów I 0 : 1 (21:25)    
UKS TRÓJKA Sulechów II - SP-2 Gubin I 1 : 0 (25:13)    
SP-3 Gubin I - SP 17 Gorzów 1 : 0 (25:16)    
UKS TRÓJKA Sulechów II - SP Sulęcin 0 : 1 (22:25)    
SP-2 Gubin I - UKS TRÓJKA Sulechów I 0 : 1 (11:25)    
UKS TRÓJKA Sulechów II - SP 17 Gorzów 0 : 1 (24:25)    
SP-2 Gubin I - SP-3 Gubin I 0 : 1 (21:25)    
UKS TRÓJKA Sulechów I - SP Sulęcin 1 : 0 (25:16)    
SP-2 Gubin I - SP 17 Gorzów 1 : 0 (25:21)    
UKS TRÓJKA Sulechów I - UKS TRÓJKA Sulechów II 0 : 1 (22:25)    
SP Sulęcin - SP-3 Gubin I 1 : 0 (25:19)    
 

Tabela o  miejsca I-VI

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Sety Sety
1     UKS TRÓJKA Sulechów I 4:1  122:89 
2     SP Sulęcin 4:1  116:103 
3     SP-3 Gubin I 3:2  115:109 
4     UKS TRÓJKA Sulechów II 2:3  118:110 
5     SP-2 Gubin I 1:4  92:121 
6     SP 17 Gorzów 1:4  93:124 

 

sobota, 07 maj 2011
SP Nowogród Bobrzański I - SP-1 Gubin I 1 : 0 (25:9)    
SP-3 Gubin II - SP Nowogród Bobrzański II 1 : 0 (25:21)    
UKS TRÓJKA Sulechów III - SP-1 Gubin II 1 : 0 (25:22)    
SP-3 Gubin II - SP-1 Gubin I 1 : 0 (25:17)    
UKS TRÓJKA Sulechów III - SP Nowogród Bobrzański I 0 : 1 (19:25)    
SP-1 Gubin II - SP Nowogród Bobrzański II 0 : 1 (16:25)    
UKS TRÓJKA Sulechów III - SP-1 Gubin I 0 : 1 (22:25)    
SP-1 Gubin II - SP-3 Gubin II 0 : 1 (22:25)    
SP Nowogród Bobrzański II - SP Nowogród Bobrzański I 0 : 1 (13:25)    
SP-1 Gubin II - SP-1 Gubin I 0 : 1 (22:25)    
SP Nowogród Bobrzański II - UKS TRÓJKA Sulechów III 0 : 1 (16:25)    
SP Nowogród Bobrzański I - SP-3 Gubin II 1 : 0 (25:16)    
SP Nowogród Bobrzański II - SP-1 Gubin I 0 : 1 (24:25)    
SP Nowogród Bobrzański I - SP-1 Gubin II 1 : 0 (25:11)    
SP-3 Gubin II - UKS TRÓJKA Sulechów III 0 : 1 (20:25)    

Tabela o  miejsca VII-XII

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Sety Połowy
7     SP Nowogród Bobrzański I 10  5:0  125:68 
8     UKS TRÓJKA Sulechów III 3:2  116:108 
9     SP-3 Gubin II 3:2  111:110 
10     SP-1 Gubin I 3:2  101:118 
11     SP Nowogród Bobrzański II 1:4  99:116 
12     SP-1 Gubin II 0:5  93:125 

Punktacja po II Turnieju Eliminacyjnym KINDER+SPORT "3" Chłopców w dniu 7 maja 2011 r.
1.    UKS TRÓJKA Sulechów I         20
2.    SP Sulęcin                                   17
3.    SP-3 Gubin I                                15
4.    UKS TRÓJKA Sulechów II       14
5.    SP-2 Gubin I                                13
6.    SP 17 Gorzów                            12
7.    SP Nowogród Bobrzański I    11
8.    UKS TRÓJKA Sulechów III      10
9.    SP-3 Gubin II                                8
10.  SP-1 Gubin I                                7
11.  SP Nowogród Bobrzański II     6
12.  SP-1 Gubin II                               5

 

Punktacja po dwóch  Turniejach Eliminacynych KINDER+SPORT "3" Chłopców. Drużyny 1-8 zakwalifikowały się Finału "3" Chłopców.
1.    UKS TRÓJKA Sulechów I     20+20=40
2.    SP Sulęcin                               17+17=34

3.    SP-3 Gubin I                             15+15=30

4.    SP 17 Gorzów                         14+12=26

5.    SP-2 Gubin I                             13+13=26

6.    UKS TRÓJKA Sulechów II   
12+10=22
7.    SP Nowogród Bobrzański I 11
+11=22
8.     SP-3 Gubin II                                8+8=16*

-------------------------------------------------------------

 9.    SP Nowogród Bobrzański II   10+6=16 *
10.    UKS TRÓJKA Sulechów III    5+10=15
11.    SP-1 Gubin I                               7+7=14
12.    SP-1 Gubin II                              4+5=11
13.    SP-2 Gubin II                                         6

*O kolejności przy takiej samej ilości punktów w dwóch turniejach decyduje pozycja w łącznej tabeli z małymi punktami, która została zamieszczona poniżej.

Tabele końcowe z dwóch turniejów:

O pozycje I-VI

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty
1     UKS TRÓJKA Sulechów I 10 18 8:2 242:168
2     SP Sulęcin 10 18 8:2 226:199
3     SP-3 Gubin I 10 16 6:4 225:213
4     SP 17 Gorzów 10 14 4:6 231:220
5     SP-2 Gubin I 10 12 2:6 179:236
6     UKS TRÓJKA Sulechów II 10 12 2:6 178:245

 

O pozycje VII-XIII

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty
7     SP Nowogród Bobrzański I 11 22 11:0 255:135
8     SP-3 Gubin II 11 18 7:4 220:216
9     SP-1 Gubin I 11 17 6:5 206:220
10     SP Nowogród Bobrzański II 11 16 5:6 213:208
11     UKS TRÓJKA Sulechów III 11 16 5:6 207:233
12     SP-1 Gubin II 11 11 0:11 173:251
13     SP-2 Gubin II 6 8 2:4 109:126

Wiadomości

News image

„ Jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży”

„ Jestem pod  bardzo dużym wrażeniem. Nie wiem nawet gdzie ta miejscowość leży” - To słowa głównego organizatora IV Międzynarodowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Pomiechówek

Więcej

Przepisy i zasady gry w minisiatkówkę 2013-2014

PRZEPISY I ZASADY GRY W MINI SIATKÓWCE W POLSCE

Więcej
News image

Głogów /Poznań

42 drużyny spotkały się  11.01.2014.  w hali Gimnazjum nr 2 na II Noworocznym Turnieju Minisiatkówki dziewcząt. Imprezę zorganizował Piast Głogów przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 i G2.

Więcej

Kinder+Sport

Terminarz rozgrywek „KINDER+SPORT” 2016

Terminarz rozgrywek „KINDER+SPORT”     2016  Podział na rejony i kategorie z terminami.

Więcej

Komunikat nr 1/2015 Kinder + Sport

Komunikat nr 1/2015 Kinder + Sport Lubuski Związek Piłki Siatkowej informuje, iż zgłoszenia zespołów dziewcząt i chłopców do rozgrywek Kinder + Sport 2015/2016 należy dokonywać na formularzach zgłoszeniowych (załącznik nr 1 i nr 2 do pobrania ze strony) bezpośrednio u koordynatorów stref: Strefa Północna – Dariusz Czarny, tel. 512 001 667, e-mail: d.czarny@vp.pl              &n...

Więcej
News image

KINDER+SPORT - Grupa Centralna chłopców

KOMUNIKAT KOŃCOWY PO I TURNIEJU ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH KINDER + SPORT 2014 CHŁOPCÓW   GR. CENTRALNA SULECHÓW

Więcej

Rozgrywki LZPS